O NÁS

Nejsme obchodníci, spíše sporťáci! Nejsme závodníci, spíše nadšenci! Nejsme roboti, spíše lidé..a hlavně vy nejste zákazníci, abychom vám něco snad zakazovali, ale stejně rovní rovně nám. A to jsou hlavní zásady, které se snažíme nejen na naší prodejně, ale i v životě dodržovat.

 

Už jsme se naučili, že mnohem lepší, než špatný pocit z uskutečněného nákupu pouze pro peníze, je třeba i jen doporučení jiného zboží u konkurence, když to bude pro vás vhodnější. Hnát se za nedosažitelným má smysl pro závodníky..mnohdy je možná jednodušší ubrat na plynu a zjistit, že všechno je vlastně tak, jak má být. A je to v pořádku. Pokud zjistíme kde vás tlačí bota, můžeme třeba jen vyměnit ponožku..a všechno bude tak, jak má být. Zlomený hrot u trekové hole nemusí být notně důvod ke koupi nových, nepromokavé záplaty opravdu udrží oděv stále funkčním a doživotní garance na výrobky, které si to zaslouží? Ano, vše umíme. Chovat se k vám jako k lidem a né jako k pouhému zákazníkovi..protože tak to má, dle nás, být!

Jen tak lze nabýt důvěry, která je pro nás /pro vás/ tak důležitá. Jelikož zkušenosti nabíráme opravdu převážně z vlastní praxe a zpětné vazby od vás..a tohle je, veřte, k nezaplacení!

 

Nechceme ať platíte pouze za produkt. Vážíme si opravdu do jednoho každého z vás - pro vás a díky vám zde totiž jsme. Proto se vždy snažíme přihodit i nějakou přidanou hodnotu..ať už je to rada, doporučení nebo prostě jen energetická tyčinka.

 

Upřímně můžeme tvrdit, že na stejnou úroveň klademe taktéž úctu k přírodě a životnímu prostředí. Jen tak si můžeme totiž užívat volného pohybu v ní. I dle toho se snažíme vybírat, pokud možno, české výrobce a produkty s co nejnižším dopadem na životní prostředí a s co nejvyšší udržitelností.

 

A tak vlastně nejdůležitější o nás je, aby taky ve vás byla spokojenost. Pozdravíme, protože vám opravdu ten dobrý den přejeme. Neděkujeme jen za zakoupení zboží, ale třeba i jen za to, že se u nás zastavíte. A když se u nás zastavíte, opravdu vás vždy rádi uvidíme!..a to třeba i s obyčejnou reklamací, protože i to je život....To je Tobirun! 

 

Bez názvu   Pavel Kundrát      

SUPSHOP s.r.o
Meziříčská 100
75661 Rožnov p. Radhoštěm
Česká Republika
IČO: 17475635
DIČ: CZ17475635
EUR