ZNAČKY

 File:Logo Saucony.svg - Wikimedia Commons

Společnost Saucony byla založena v roce 1898 ve městě Kuztown v Pennsylvánii. Od té doby jsme zůstali věrni sportu. Sportovního ducha vkládáme do každého produktu a zveme miliony lidí, aby běhali s námi.

Díky naší snaze o inovace, design a průlomové produkty umožňujeme běžcům, aby se sami pro sebe stali výzvou – každý den.

 

Fizan, Made In Italy Since 1947 | New Heights Outdoor Gear

Italská firma FIZAN byla založena již v roce 1947. Po více jak 70 letech zachovala veškerou výrobu v městečku Rosa a dnes exportuje své výrobky do více jak 40 států světa. Z malé rodinné firmy se vypracovala díky vlastním technologiím a zejména výbornou kvalitou mezi uznávané výrobce trekových holí a holí pro Nordic walking. 

GORE WEAR Logo Vector - (.SVG + .PNG) - Logovtor.Com

GORE nastavuje laťku kvality ostatním, a proto „jen dobře“ je pro nás „velmi špatně“.
Možná, že nadpis zní pyšně. Ale je opravdu těžké tvářit se, že lídrem nejste, když vaše výrobky poletují v kosmu, proudí jimi lidská krev vděčných pacientů a drtivá většina výrobců oblečení nejen pro sport a outdooor používá membrány, na kterých je vaše jméno. Může být někdo povolanější, aby z nich vyráběl kvalitní a funkční cyklistické oblečení? Nemusíte odpovídat, stačí když se o tom sami přesvědčíte. A pokud máte pocit, že jsou výše zmíněné řádky jen chvástáním, tak vězte, že si můžeme dovolit tvrzení: Garantujeme, že vás udržíme v suchu a teple. Když nebudete spokojeni se svým GORE-TEX výrobkem, kontaktujte nás a my vám ho vyměníme. A to není jen prázdná věta – to je fakt!

 

Jedna z nejstarších sportovních značek. Špičkový japonský přístup a kvalita za velice příjemné ceny. Nabídne vám oblečení a obuv na všechny sportovní aktivity a do všech podmínek.

SUPSHOP s.r.o
Meziříčská 100
75661 Rožnov p. Radhoštěm
Česká Republika
IČO: 17475635
DIČ: CZ17475635
EUR